درباره گروه نرم افزاري EoneApp

قانون و مقررات سایت EoneApp

 

 

 
http://w3template.ir/upload_file/3dpic/inscription.jpgوب‌سایت Eoneapp.com، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود. 

حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت Eoneapp.com تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت Eoneapp.com است: وب‌سایت Eoneapp.com حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

خدمات و محتوياتی که توسط Eoneapp.com تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت Eoneapp.com پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت Eoneapp.com و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت.

image اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری و تهیه شده‌اند.اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به eoneapp.com اطلاع دهد.

کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.

Eoneapp.com حق دارد برای تامین هزینه‌های جاری سایت، از آگهی‌های تبلیغاتی استفاده کند؛ اما مسؤولیتی در قبال محتوای این آگهی‌ها ندارد.استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این وب‌سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.

هر گونه سوء استفاده از نام ای وان اپ، سایت اینترنتی Eoneapp.com ، مکاتبه از طرف Eoneapp.com و یا استفاده از نام های مشابه که تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

وب‌سایت Eoneapp.com اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

وب‌سایت Eoneapp.com پایگاه اینترنتی دیگری جز Eoneapp.com و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید Eoneapp.com نیست.

مشتريان در باره ما چه مي گويند

توانمندي هاي ما

ليست توانمندي هاي مهندسين EoneApp در حوزه هاي مختلف صمعت IT نمايش داده شده است

طراحي و گرافيک

Painting / Graphic

نرم افزار هاي تحت وب

Web Programming / Web Developer

نرم افزار هاي ويندوز

Windows Programming / Windows Developer

شبکه و سخت افزار

NetWork / Hardware

مهندسين سایت اي وان

در اين قسمت قصد داريم تا شما را با دانش ، تخصص و تجربيات توليد کنندگان نرم افزارهاي اي وان آشنا کنيم.

علی رضایی
Developer -WebDesigner

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های تحت وب و ویندوز - طراح گرافیک - مدرس برنامه نویسی وب (MVC - JQuery - AngularJs -Asp.Net)

مصطفی شائمی
Developer -SqlServerMan -

تحلیل، طراحی و پیاده سازی سیستم های کامپیوتری با بیش از 14 سال سابقه.

کاربر وب سرویس روانکار
مدرس و برنامه نویس دوره های طراحی وب و بانکهای اطلاعاتی

Html- Css –Jquery –Javascript-Asp.net-php & SQl server – Oracle fundamental – Oracle Developer C#-C++- java & linux –windows server –Cloudsim –Cloud computing- Scrum-ICDL


مشتريان ما

سپاس از حسن اعتماد شما مشتريان گرامي ،

Scroll to Top