اخبار فناوری و ارتباطات

اتوکیوسک هوشمند روانکار

اتوکیوسک هوشمند روانکار

 اتوکیوسک هوشمند تعویض روغنی  اتوسرويس روانكار یک ایده فوق العاده جذاب برای داشتن اتوسرویس شیک و مدرن:
همین طور که دانش فنی بروز در  کسب و کار اتوسرویس ها جزء لاینفک این پیشه هست داشتن یک اتوسرویس شیک و مدرن نیز در انتخاب مشتری جهت دریافت خدمات از اتوسرویس بی تاثیر نیست. در اینجا محصولی را برای شما معرفی می کنیم که با قابلیت های متعدد خودش ، نظر مشتریان شما را بیش از پیش جلب خواهد کرد.

اتوکیوسک هوشمند روانکار محصول جدید گروه نرم افزاری ای وان که مشتری شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

این محصول علاوه بر دارا بودن کلیه قابلیت های نرم افزار مدیریت اتوسرویس روانکار و آینه هوشمند روانکار در قالب کیوسک بسیار شیک و زیبا جلو ویژه ای به اتوسرویس شما خواهد داد.

مشتری از بدر ورود به اتوسرویس شما تا هنگام خروج با این کیوسک در ارتباط خواهد بود . در هنگام ورود مشتری تصویر خودرو بر روی نمایشگر کار آینه را انجام می دهد و به محض شناسایی پلاک خودرو اطلاعات سرویس قبلی مشتری بر روی نمایشگر نشان داده خواهد شد.همچنین پس از اتمام کار با حضور مشتری در کنار اتوکیوسک جهت تسویه حساب ، کارت سرویس و فاکتور سرویس خود را از کیوسک دریافت می کند.

 

اتوکیوسک هوشمند ، با پیام صوتی خوش آمد گویی خودکار ، مشتری شما را غافلگیر خواهد کرد.

اتوکیوسک هوشمند ، با نمایش مشخصات مشتری و سرویس قبلی وی ،احساس حضور در  اتوسرویس مدرن  را برای مشتری تداعی می نماید .

اتوکیوسک هوشمند ، بخشی برای تبلیغات دارد که با توجه به ارتباط مستمر با مشتری می توانید با تبلیغ برندهای مرتبط با خود در این قسمت درآمد زایی داشته باشید.

اتوکیوسک هوشمند ، با پیام صوتی تشکر از حسن اعتمادو خرید ، مشتری را برای حضور مجدد در اتوسرویس شما، مشتاق تر می نماید.

اتوکیوسک هوشمند ،فاکتور و کارت سرویس چاپی به مشتری خواهد داد و مشتری شما از حضور در این اتوسرویس افتخارخواهد کرد.و مطمئنا این حس خوب در مورد شما با دوستانش در میان خواهد گذاشت.

 

منبع : https://www.eoneapp.com

فکر کنم خبر های زیر هم برات جذاب باشه

ارسال نظر شما

 
   
 
Scroll to Top