اخبار فناوری و ارتباطات

دو بازی Watch Dogs و Assassin

دو بازی Watch Dogs و Assassin's Creed IV: Black Flag را رایگان تجربه کنید

قرار است تا ماه دسامبر سال جاری میلادی، فروشگاه مجازی یوبی سافت شاهد رویدادی با نام Happy Playdays باشد. به مناسبت این رویداد، نسخه اول از سری Watch Dogs در کنار بازی هایی مانند Assassin's Creed IV: Black Flag و World in Conflict، برای مشترکین Uplay رایگان خواهد بود.

بازی های Assassin's Creed IV: Black Flag و World in Conflict پیش از این هم روی فروشگاه Uplay رایگان بودند اما یوبی سافت به تازگی اعلام کرد که قسمت اول Watch Dogs هم در کنار این دو بازی در طول ماه دسامبر رایگان در اختیار کاربران این پلتفرم مجازی قرار خواهد گرفت.

برای دسترسی به این بازی ها نیاز به ثبت نام یا ورود به شبکه Uplay را دارید و پس از انجام این کار، امکان اضافه کردن رایگان عناوین ذکر شده به حساب کاربری شما وجود خواهد داشت.

قسمت اول Watch Dogs با وجود ضعف های خود یک بازی سرگرم کننده محسوب می شود.

قسمت اول Watch Dogs را می توان یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2014 میلادی دانست. عنوانی که طبق قول هایی که یوبی سافت به هواداران داده بود، قرار بود تا سبک بازی های جهان باز را در تمام بخش ها، چند پله ارتقا دهد.

علارقم نمایش های بی نظیر Watch Dogs پیش از عرضه رسمی، این بازی نتوانست تا به طور کامل پاسخگو انتظارات باشد. در هر صورت، با وجود ضعف های فراوان در بخش های مختلف این بازی، Watch Dogs بدون شک عنوانی است که ارزش وقت گذاشتن را دارد و اگر به سبک بازی های جهان باز علاقه دارید، تجربه آن، برای شما لذت بخش خواهد بود.

سال گذشته، قسمت دوم Watch Dogs برای کنسول های نسل هشتم و پی سی منتشر شد و بسیاری آن را عنوانی می دانستند که به خوبی نقاط ضعف نسخه قبلی خود را رفع کرده است.

بسیاری، بازی Assassin's Creed IV: Black Flag را بهترین نسخه از این مجموعه در چند سال اخیر می دانند.

بازی Assassin's Creed IV: Black Flag نیز که به مناسبت ده سالگی مجموعه اساسینز کرید در لیست بازی های رایگان یوبی سافت قرار گرفته، با وجود زمان 5 ساله ای که از عرضه آن می گذرد، هنوز یکی از بهترین نمونه ها در سبک اکشن ماجرایی به شمار می رود.

ماموریت های جذاب در کنار نبردهای دریایی فوق العاده ای که در آب های دریای کاراییب جریان دارند، Assassin's Creed IV: Black Flag را به یک بازی موفق تبدیل کرده اند که برای ساعت های طولانی شما را سرگرم خواهد کرد.

باید بدانید که این سه بازی تنها تا ساعت 13:30 روز شنبه هفته آینده رایگان خواهند ماند؛ همچنین برای دریافت آن ها باید به صفحه اختصاصی این رویداد در سایت رسمی یوبی سافت مراجعه کنید.

منبع : http://digiato.com

ارسال نظر شما

 
   
 
Scroll to Top